Odkrywam Wrocław
Wczoraj byłam na kilkugodzinnym warsztacie fotograficznym organizowanym przez Świat Obrazu. Spotkanie składało się z kilku części: dwie prezentacje (nt. umiejętności patrzenia oraz robienia zdjęć produktów żywnościowych), spacer po okolicy (pl. Maksa Borna), wykład o prawie autorskim i omówienie zdjęć zrobionych w czasie spaceru.
Było dość dużo ludzi, w bardzo różnym wieku i na różnym stopniu zaawansowania, ale wszyscy byli bardzo zadowoleni z warsztatów. Mimo że zrobiłam dwa kursy i byłam na kilku plenerach nie nudziłam się wcale, dużo rzeczy znałam, ale inne pokazano mi z innego punktu widzenia. Lubię takie spotkania: poznaje się nowych ludzi i uczy nowych rzeczy. Z wczorajszego spotkania zapamiętam zadania, jakie mieliśmy wykonać: portret, fotografię minimalistyczną i wieloplanową. Spróbuję sobie to poćwiczyć sama.
Po spacerze omawiano zdjęcia, ale moje było jednym z ostatnich i nie doczekałam się komentarza na jego temat, bo spieszyłam się do domu (było dość późno). Dostaliśmy różne gadżety i certyfikat.